Paheyl
Oficiální prezentace hudební skupiny

Historie

... pár slov o kapele PAHEYL

                   ...jsme "power-rocková" skupina, která se pohybuje na klubové (...atd...) scéně čtrnáctým rokem. Naše skladby se opírají výhradně o vlastní tvorbu.

 Vystupujeme pravidelně v klubech, na festivalech, Pivních slavnostech, soutěžích, charitativních projektech, atd... Pro menší prostory nebo menší klubíky máme připravenou akustickou verzi vystoupení :-)

Uděláme všechno, proto abyste se všichni dobře bavili!!! :-)

Napište nám!!! :-) Budeme potěšeni!!! :-) paheyl@seznam.cz

...pár slov z historie kapely PAHEYL

Vznik kapely se od prvopočátku datuje na Silvestra roku 2006, kdy Peťa pozval Jindřicha na svoji (teda rodičů – cha, cha...) chaloupku v malebné vesničce Křištín na Šumavě. Oba chlapci měli s sebou své akustické nástroje (kytary) a hráli společně známé i ne příliš známé hity známých a neznámých interpretů.

To vše probíhalo zcela zadarmo pro několik (asi 24 a půl...) málo místních obyvatel. V pauze mezi tímto exibicionismem navrhl Peťa posílen asi třemi až čtyřmi \ústními\ vodami (Zelená...) Jindřichovi založení takového nějakého seskupení, prostě aby to celé muzicírování neskončilo jen tím Silvestrem. Jindřich byl hned rozhodnut tento návrh stoprocentně akceptovat, ale s podmínkou, že půjdeme cestou vlastní tvorby. Peťa, jak jinak, než okamžitě souhlasil. Takže O.K.!!! :-) Počátkem ledna roku 2007 se tedy konala první zkouška. Peťa byl již tajně předpřipraven a zajistil bubeníka Čápíka i se zkušebnou, který se od prvních tónů podílel na vzniku kapely.

Tímto jsme začali pomalu tvořit, celkově vymýšlet písničky a utvářet PAHEYL.

Za stálého zkoušení, kdy se začalo již objevovat a domluvat také veřejné vystupování kapely → většinou po klubech v ČR se v naší sestavě vystřídalo několik skvělých lidiček a hlavně kamarádů. Každý přispěl svými velmi slušnými nápady ať už v nástrojích nebo zpěvu. Všem bývalým členům a hráčům PAHEYLu tímto srdečně děkujeme za to, že existují!

Jmenovitě se jedná o Čápíka (Petr Šec), Evinu (Eva Melichar), Stáníka (Standa Urbánek), Šolima (Miloš Dobrovolný), Mařenka (Marie Beranová), Luďa (Luděk Krčmář), Anička (Anna Kliková), Ondra (Ondřej Fryč), Frenk (František Kučera), Jarda Ženíšek

Přejeme Vám všem spoustu úspěchů v muzice a vůbec prostě ve všem!

Created by Roman Miskovcik , Pilsen